Projectmanager / SCRUM-master | Den Haag
- Werkniveau:
- Standplaats:
-
Den Haag
- Aanvraagnummer:
- 2494
- Startdatum:
- 19-11-2018
- Verwachte einddatum:
- 30-04-2019
- Aantal uur per week:
- Gemiddeld 32
- Uurtarief:
- n.o.t.k.
- Sluitingsdatum aanvraag:
- 31-10-2018 12:00
- Contactpersoon Quest4:
- Marco Buitenhuis
- Telefoonnummer:
- 06-29602668
Functie omschrijving
Voor de provincie Zuid-Holland zijn wij op zoek naar een Project Manager / SCRUM Master.
Er loopt een project voor de implementatie van een nieuwe Citrix-omgeving 7.15. De oplossing is per 1 juli 2018 in gebruik genomen en nu start fase 2 waarin een aantal kwaliteitsverbeteringen worden doorgevoerd.
Taken:
De projectmanager / SCRUM-master wordt binnen het project en onder aansturing van de projectleider belast met:
– de voorbereiding, planning en begeleiding van alle activiteiten die nodig zijn voor de realisatie en implementatie van de digitale omgevingsbeleid software
– het aansturen van het realisatieteam,
– het coachen van projectleden en de organisatie bij het werken volgens het SCRUM-Framework
– de voorbereiding, planning en begeleiding van de overdracht van het systeem naar de interne en externe beheerorganisaties
– het begeleiden en ondersteunen van de bij het project betrokken functioneel-/applicatiebeheerders en citrix beheerders.
Afdeling Informatisering & Automatisering
De afdeling Informatisering & Automatisering (I&A) wordt steeds uitgedaagd door externe veranderingen en door interne behoeften en verwachtingen. I&A maakt samen met de provinciale gebruikers en partners keuzes om het gevoelige evenwicht te bewaren tussen de beschikbare middelen en het voorzien in behoeften, vernieuwen en innoveren.
De provincie Zuid-Holland beschikt over een Microsoft omgeving en een gevirtualiseerde desktop omgeving op basis van Citrix.
De afdeling Informatisering & Automatisering kent vijf specifieke aandachtsgebieden:
– Bureau Infrastructuur & Support (BIS). BIS zorgt voor een optimale beschikbaarheid van de ICT infrastructuur (computers, tablets, telefoons) en beheert alle applicaties, het netwerk, de gegevensopslag en de telecommunicatie van de provincie Zuid-Holland.
– Bureau Bedrijfsinformatie (BBI). De provincie Zuid-Holland verwerkt en produceert bij de uitvoering van haar kerntaken heel veel digitale geo- en bedrijfsinformatie. BBI helpt provinciale collega’s bij het beheer en gebruik hiervan. Daarnaast beheert BBI applicaties die door de organisatie worden gebruikt.
– Bureau Documentaire Informatie (BDI). BDI ondersteunt het werk van provinciale medewerkers met middelen om documentaire informatie digitaal te ontsluiten en te beheren. Vindbaar en toegankelijk zijn daarbij belangrijke uitgangspunten. Ook ondersteunt BDI digitale bedrijfsprocessen.
– Bureau Advies & Beleid (BAB). Informatisering & Automatisering is een integraal onderdeel van ieders werk geworden. BAB kijkt samen met provinciale medewerkers hoe alle taken nog beter uitgevoerd kunnen worden en hoe nieuwe IT-oplossingen en innovaties binnen het totaalplaatje van de provincie Zuid-Holland passen.
– Portfoliomanagement (PM). Portfoliomanagement heeft als doel om enerzijds de beschikbare ICT-middelen in te zetten op de, vanuit organisatieperspectief gezien, meest cruciale projecten en anderzijds om de projecten op een zo goed mogelijke manier en conform afspraak uit te voeren.
Functie eisen
Uit het cv (conform Invulformulier Kwaliteit) blijkt minimaal dat de aangeboden kandidaat aantoonbaar en verifieerbaar (middels opleidingen, cursussen, certificaten, werkervaring) beschikt over:
1. Minimaal een afgeronde HBO ICT opleiding;
2. Minimaal gecertificeerd voor Prince2;
3. Minimaal gecertificeerd voor Scrum Master;
4. Minimaal gecertificeerd voor Agile Project Management;
5. Minimaal vijf (5) jaar aantoonbare werkervaring met ICT projecten binnen de overheid;
6. Minimaal drie (3) jaar aantoonbare werkervaring met het SCRUM framework en Agile projecten;
7. Minimaal vijf (5) jaar aantoonbare werkervaring met projectmatig werken binnen Prince2 gestuurde projecten;
8. Aantoonbare ervaring en kennis van Mendix, Microsoft Azure Cloud;
9. Minimaal vijf (5) jaar aantoonbare werkervaring met de uitrol en in beheer name van complexe ICT-systemen.
Aanvullende informatie
Aanbestedende dienst kan eenzijdig besluiten de overeenkomst maximaal vier (4) maal (voor bepaalde tijd) te verlengen met een maximale inhuurtermijn van 24 maanden exclusief de initiële inhuurperiode. De bepaalde tijd van de verlenging wordt per verlengingsoptie bepaald.
Matchgesprekken zijn optioneel. Afhankelijk van het aantal inschrijvingen en de kwaliteit van de aangeboden kandidaten worden maximaal drie (3) gesprekken gevoerd. De matchgesprekken vinden plaats op 8 en/of 9 november 2018.
Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Marco Buitenhuis bereikbaar op het nummer: 06-29602668. Als je geïnteresseerd bent in de functie nodigen wij je van harte uit een aanbieding te verzorgen via het aanbiedingsformulier.
Geplaatst op 2018-10-22 10:38:54

