Software Developer – Infrastructure Automation Specialist | Den Haag
Sorry, deze opdracht voor Software Developer – Infrastructure Automation Specialist is niet meer beschikbaar.
Bekijk hier alle beschikbare opdrachten en vacatures.
En, als je niets wilt missen: maak een gepersonaliseerde Job Alert aan. Daarmee ontvang je opdrachten binnen jouw expertise automatisch in je mailbox.
- Werkniveau:
- Senior
- Standplaats:
-
Den Haag
- Aanvraagnummer:
- A2024-1321
- Startdatum:
- 05-08-2024
- Verwachte einddatum:
- 31-01-2025 met optie tot verlenging
- Aantal uur per week:
- 36
- Indicatie uurtarief:
n.o.t.k.
- Sluitingsdatum aanvraag:
- 17-07-2024 10:08
- Contactpersoon Quest4:
- Gerard Tummers
- Telefoonnummer:
- 0615021386
- Opdrachtgever:
- Quest4
Functieomschrijving Software Developer – Infrastructure Automation Specialist
Functieomschrijving
Wil jij een actieve rol spelen in de ontwikkeling van ons selfserviceportaal en het stimuleren van verdere vooruitgang op het gebied van netwerkautomatisering? Word jij de drijvende kracht achter de one-stop-shop die digitale oplossingen van onze klanten in het Rijks ICT-landschap implementeert? Als jij gedreven bent om samen met ons de verwachtingen van onze klanten te overtreffen, met grenzeloze energie en een innovatieve mindset, dan is dit je kans. Senior Software Developer met uitgebreide kennis van on-premises automatisering van netwerken in infrastructuur. Cloud-infra ervaring is ook relevant zolang de infra kennis echt generiek toepasbaar is en niet alleen op AWS/Azure. Kandidaat kan deze oplossingen zelf inbouwen in de Leverstraten Automaat. Werkt actief aan doorontwikkeling en verbetering van de software architectuur van de Automaat. Kandidaat weet zich goed te bewegen tussen de Business, Architectuur en het team. Kandidaat heeft vaker met dit bijltje gehakt en kan zelfstandig aan de slag binnen het team. Kandidaat heeft de skillset van iemand die in de code wilt duiken om het grote geheel te verbeteren. Hij/zij kan sourcecode lezen en begrijpen en heeft software debugging skills, log analyse skills, dus een echte onderzoeksinstelling.
Eisen en wensen voor de functie Software Developer – Infrastructure Automation Specialist
Harde-eisen
- Minimaal hbo werk- en denk niveau;
- Ervaring met het automatiseren van infrastructurele omgevingen en Infrastructure as a Service.
Wensen
- Ervaring met Back-End Software Engineer (en bij voorkeur Design);
- Minimaal 3 jaar ervaring met JavaScript, Ansible, Python of Django;
- Ervaring met het maken van Datamodellen;
- Kennis van http protocollen, client-server, Ansible Playbooks, Tower, Kubernetes en Docker;
- Kennis van RestAPI-standaarden;
- Ervaring met Shellscripting en linux scripting.
Competenties
- Communicatief;
- Probleemoplossend;
- Analytisch;
- Teamplayer die graag kennis deelt;
- Een echte self starter, leergierig en pro-actief; durft te innoveren;
- Zelf ideeen aandragen om te innoveren op het vakgebied en kan dit overbrengen.
Aanvullende informatie
Opmaak cv: in het Nederlands, in Word en maximaal 5 pagina’s.
Alleen kandidaten die in loondienst zijn komen in aanmerking voor deze opdracht. Ben jij ZZP’er informeer dan naar onze mogelijkheden.
De selectiegesprekken vinden zo spoedig mogelijk plaats. Als je hiervoor wordt uitgenodigd, zorg dan dat je beschikbaar bent.
Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Gerard Tummers bereikbaar op het nummer: 0615021386. Als je geïnteresseerd bent in de functie nodigen wij je van harte uit een aanbieding te verzorgen via het aanbiedingsformulier.
Geplaatst op 2024-07-16 14:01:27

