Technisch applicatiebeheerder | Utrecht
- Standplaats:
-
Utrecht
- Aanvraagnummer:
- 1490
- Startdatum:
- 02-01-2018
- Verwachte einddatum:
- 02-06-2018
- Aantal uur per week:
- 36
- Uurtarief:
- n.o.t.k.
- Sluitingsdatum aanvraag:
- 23-11-2017 09:00
- Contactpersoon Quest4:
- Wendy van Ooijen
- Telefoonnummer:
- 06 – 29 98 58 99
Functie omschrijving
Ons team bestaat uit Microsoft professionals die gespecialiseerd zijn in IIS, C# .NET, ASP.NET/MVC, Dynamics CRM, SharePoint en diverse andere front- en backend applicaties. Wil jij een bijdrage leveren bij het uitwerken van vernieuwende concepten, bijvoorbeeld het automatiseren van beheer, operational intelligence en continuous delivery? Ben jij iemand die houdt van aanpakken en op het scheidingsvlak tussen ontwikkeling en beheer wil opereren? Dan is dit de functie voor jou!
Als IT specialist in het team Portalen bij Spir-it is geen dag hetzelfde. Ons team bestaat uit diverse applicatiespecialisten die een sterke affiniteit hebben met zowel het beheer als het ontwikkelen van webapplicaties binnen het Microsoft .Net platform. We draaien verschillende applicaties waarvan de meeste zijn ontwikkeld binnen het .Net Framework. Je focus zal komen te liggen op het beheren en onderhouden van onze bestaande diensten, het ondersteunen van ontwikkelteams bij het aansluiten op onze continuous delivery pipeline en het ondersteunen bij projecten bij het ontwikkelen van nieuwe oplossingen. Je vormt hierbij het aanspreekpunt voor zowel de development-teams als de operations-units en weet de brug te slaan tussen beide disciplines.
Wij zoeken een senior technisch applicatiebeheerder die de uitdaging durft aan te gaan om in onze dynamische omgeving het verschil te maken bij de digitalisering van de Rechtspraak.
Functie eisen
– Bachelor of Master studie met een sterk ICT component
– Werkervaring met het beheren of ontwikkelen van web portaal- en bijbehorende backend omgevingen, ontwikkeld in het .NET Framework
– Kennis en ervaring met incident-, problem-, change- en release management;
– Kennis en ervaring met het .NET Framework, C# ASP.NET en MVC;
WENSEN
– Ervaring en bewustzijn van informatiebeveiliging en het omgaan met persoonsgegevens;
– Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in zowel woord als geschrift;
– Goede sociale en communicatieve vaardigheden;
Aanvullende informatie
CV in het Nederlands
Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Wendy van Ooijen bereikbaar op het nummer: 06 – 29 98 58 99. Als je geïnteresseerd bent in de functie nodigen wij je van harte uit een aanbieding te verzorgen via het aanbiedingsformulier.
Geplaatst op 2017-11-21 06:45:43