Solution Architect Security CJIB-MCINI-AM-IUCN26050374 | Leeuwarden

Sorry, deze opdracht voor Solution Architect Security CJIB-MCINI-AM-IUCN26050374 is niet meer beschikbaar.

Bekijk hier alle beschikbare opdrachten en vacatures.

En, als je niets wilt missen: maak een gepersonaliseerde Job Alert aan. Daarmee ontvang je opdrachten binnen jouw expertise automatisch in je mailbox.

Maak Job Alert aan

Werkniveau:
Senior
Standplaats:

Leeuwarden
Aanvraagnummer:
A2026-650
Startdatum:
01-07-2026
Verwachte einddatum:
27-02-2027 met optie tot verlenging
Aantal uur per week:
36
Indicatie uurtarief:


n.o.t.k.


Sluitingsdatum aanvraag:
03-06-2026 07:00
Contactpersoon Quest4:
Marco Buitenhuis
Telefoonnummer:
06-29602668
Opdrachtgever:
Quest4

Functieomschrijving Solution Architect Security CJIB-MCINI-AM-IUCN26050374

Opdrachtomschrijving
Voor langere duur de rol van Solution Architect Security invullen, eerst externe inhuur dan bij wederzijds akkoord een vast dienstverband.
Achtergrond
Bij het CJIB werken we hybride. Gemiddeld werken we tenminste 2 dagen per week op kantoor in Leeuwarden. Het CJIB is een relatief jonge en ambitieuze uitvoeringsorganisatie van het Ministerie van Justitie en Veiligheid en is gevestigd te Leeuwarden.

Eisen en wensen voor de functie Solution Architect Security CJIB-MCINI-AM-IUCN26050374

Harde eisen

  • Dominant kennis technische security, informatiebeveiliging, architectuur (zie ook vacature);
  • Architectuur (methoden, modelleer technieken, tools, modellen, etc.);
  • CISSP (of bereid die te halen), ISO27001;
  • 1.1.4 TECHNISCHE ARCHITECTUUR;
  • Beheersing Nederlands taal in woord en geschrift;
  • WO werk-en denk niveau.

Wensen

  • Aantoonbare ervaring met security op zowel technisch als organisatorisch vlak, architectuur en brede ICT kennis, agile werkwijze;
  • Communicatief vaardig (moet een impopulaire boodschap/maatregel aan de organisatie kunnen overbrengen).

Competenties

  • probleemoplossing, stakeholder management, strategisch denken, resultgerichtheiid, klantgerichte mindset, aangevuld met kennis van projectmanagement en DevOps-principes

Aanvullende informatie

Opmaak cv: in het Nederlands, in Word en maximaal 5 pagina’s.

De selectiegesprekken vinden zo spoedig mogelijk plaats. Als je hiervoor wordt uitgenodigd, zorg dan dat je beschikbaar bent.

Is de opdracht alleen mogelijk via verloning i.v.m. de wet DBA?

Met Quest & Co bieden wij een oplossing waarmee jij de opdracht alsnog kunt uitvoeren, zonder risico voor de opdrachtgever en met een inkomen dat dicht bij zelfstandig ondernemen ligt. Interesse? Reageer en we leggen het uit!

Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Marco Buitenhuis bereikbaar op het nummer: 06-29602668. Als je geïnteresseerd bent in de functie nodigen wij je van harte uit een aanbieding te verzorgen via het aanbiedingsformulier.

Geplaatst op 2026-05-29 07:53:10

Opdracht delen

Past de opdracht (nu even) niet bij je, maar ken je iemand die er geknipt voor is? Deel hem gerust! ????



Status : Gesloten

Reageer


Aanmelden voor functie

Maximum file size: 5MB

‘Ik kan ze aanbevelen als aangename en zeer correcte recruiters’

Eric Reitmaier – Support engineer Mobile Viewpoint

‘Jullie laten zien wat de meerwaarde van een bureau kan zijn’

Kandidaat voor de functie Senior Migratie Manager bij de overheid 

‘Altijd een snel en duidelijk antwoord op mijn vragen’

Jan Versluijs, HR professional

‘Nog nooit zo’n gedegen voorbereiding doorlopen’

Kandidaat voor de functie Senior Ketenbeheerder bij de overheid 

‘Fijne werkgever met oog voor de medewerker’

Bianca Ashruf (Logius)

Ontvang opdrachten in je mailbox

Job Alert maken

Meld je aan voor onze talentpool

CV aanbieden