Senior Beheerder FileNet en ICC | Den Haag

Sorry, deze opdracht voor Senior Beheerder FileNet en ICC is niet meer beschikbaar.

Bekijk hier alle beschikbare opdrachten en vacatures.

En, als je niets wilt missen: maak een gepersonaliseerde Job Alert aan. Daarmee ontvang je opdrachten binnen jouw expertise automatisch in je mailbox.

Maak Job Alert aan

Werkniveau:
Senior
Standplaats:

Den Haag
Aanvraagnummer:
A2026-992
Startdatum:
01-09-2026
Verwachte einddatum:
31-12-2026 met optie tot verlenging
Aantal uur per week:
36
Indicatie uurtarief:


n.o.t.k.


Sluitingsdatum aanvraag:
01-09-2026 10:00
Contactpersoon Quest4:
Marco Buitenhuis
Telefoonnummer:
06-29602668
Opdrachtgever:
Quest4

Functieomschrijving Senior Beheerder FileNet en ICC

Opdrachtomschrijving 

Wij zoeken een beheerder met ervaring met FileNet, IBM Content Collector en IBM Enterprise Records die als teamlid van het project e-mail archivering meewerkt aan het neerzetten van een e-mail archiveringsoplossing.
De belangrijkste taken zijn:

  • Het installeren en configureren van de tooling (inclusief maatwerk) in de OTAP straat.
  • Zorgen dat de beheerdocumentatie op orde is.
  • Actief meedenken en oplossen van problemen
  • Begeleiden van 2 junior beheerders zodat zij in staat zijn om zelfstandig het dagelijks beheer van e-mail archivering uit te voeren
  • In samenwerking met de beheerorganisatie zorgen dat aan de acceptatiecriteria voor beheer wordt voldaan en de oplossing op een gecontroleerde manier in beheer kan worden genomen.

Rijksbreed is de behoefte geuit om e-mails in de toekomst authentiek beschikbaar te houden ten behoeve van verschillende soorten informatieverzoeken en (uiteindelijk) overbrenging van de relevante informatie naar het Nationaal Archief (NA). In dit kader is aan SSC-ICT gevraagd om een platform te realiseren voor het veiligstellen van alle e-mails van de medewerkers van de zeven departementen binnen haar verzorgingsbied, inclusief het doorzoekbaar maken van dit archief en (latere) overdracht aan het NA. Hiertoe is SSC-ICT in 2023 een project E-mailarchivering gestart.

Eisen en wensen voor de functie Senior Beheerder FileNet en ICC

Harde eisen

  • Minimaal 5 jaar ervaring met FileNet.

Wensen

  • Ervaring met IBM Content Collector;
  • Ervaring met IBM Enterprise Records;
  • Ervaring met Agile/Scrum;
  • Ervaring met CI/CD tools zoals bijvoorbeeld GIT, Jenkins, Nexus en/of Maven etc;
  • Kandidaat begrijpt de opdracht en past bij de organisatie.

Competenties

  • Analytisch
  • Resultaatgericht
  • In staat om het eigen werk te structureren en prioriteren
  • Proactief
  • Communicatief vaardig, zowel mondeling als schriftelijk

Aanvullende informatie

Opmaak cv: in het Nederlands, in Word en maximaal 4 pagina’s.

De selectiegesprekken vinden zo spoedig mogelijk plaats. Als je hiervoor wordt uitgenodigd, zorg dan dat je beschikbaar bent.

Is de opdracht alleen mogelijk via verloning i.v.m. de wet DBA?

Met Quest & Co bieden wij een oplossing waarmee jij de opdracht alsnog kunt uitvoeren, zonder risico voor de opdrachtgever en met een inkomen dat dicht bij zelfstandig ondernemen ligt. Interesse? Reageer en we leggen het uit!

Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Marco Buitenhuis bereikbaar op het nummer: 06-29602668. Als je geïnteresseerd bent in de functie nodigen wij je van harte uit een aanbieding te verzorgen via het aanbiedingsformulier.

Geplaatst op 2026-08-31 09:51:14

Opdracht delen

Past de opdracht (nu even) niet bij je, maar ken je iemand die er geknipt voor is? Deel hem gerust! ????



Status : Gesloten

Reageer


Aanmelden voor functie

Maximum file size: 5MB

‘Ik kan ze aanbevelen als aangename en zeer correcte recruiters’

Eric Reitmaier – Support engineer Mobile Viewpoint

‘Jullie laten zien wat de meerwaarde van een bureau kan zijn’

Kandidaat voor de functie Senior Migratie Manager bij de overheid 

‘Altijd een snel en duidelijk antwoord op mijn vragen’

Jan Versluijs, HR professional

‘Nog nooit zo’n gedegen voorbereiding doorlopen’

Kandidaat voor de functie Senior Ketenbeheerder bij de overheid 

‘Fijne werkgever met oog voor de medewerker’

Bianca Ashruf (Logius)

Ontvang opdrachten in je mailbox

Job Alert maken

Meld je aan voor onze talentpool

CV aanbieden