Projectmanager | Den Haag

Sorry, deze opdracht voor Projectmanager is niet meer beschikbaar.

Bekijk hier alle beschikbare opdrachten en vacatures.

En, als je niets wilt missen: maak een gepersonaliseerde Job Alert aan. Daarmee ontvang je opdrachten binnen jouw expertise automatisch in je mailbox.

Maak Job Alert aan

Werkniveau:
Senior
Standplaats:

Den Haag
Aanvraagnummer:
A2026-693
Startdatum:
01-08-2026
Verwachte einddatum:
31-07-2027 met optie tot verlenging
Aantal uur per week:
38
Indicatie uurtarief:


n.o.t.k.


Sluitingsdatum aanvraag:
12-06-2026 07:00
Contactpersoon Quest4:
Gerard Tummers
Telefoonnummer:
0615021386
Opdrachtgever:
Quest4

Functieomschrijving Projectmanager

Opdrachtomschrijving
Leiden van het projectteam, afstemming met stakeholders, deelname projectmanager activiteiten binnen projectportfolio BOO IT.

  • werkzaamheden of
  • politiek sensitieve rol. continu balans zoeken en vinden tussen programma en BOO IT belangen.
  • hoge complexiteit in project door 4 werkstromenmet onderlinge afhankelijkheden. complex speelveld met afstemming tussen 4 verschillende product owners.

Prestatiedoelstelling: high performing team, tevreden stakeholders en resultaten on time en on budget binnen projectkaders.
Achtergrond
Ivm met de situatie ontstaan bij vertrek vorige PM is zowel snelle opvolging als een specifiek profiel noodzakelijk. Team dient terug vertrouwen te krijgen, goed begeleid en gestuurd te worden in een omgeving met hoge (politieke) druk, deadlines en conflicterende belangen. Bijzonderheden Voorbehoud 1. De mogelijkheid bestaat dat de kandidaat na verloop van tijd voor vergelijkbare werkzaamheden in een ander project of context wordt ingezet. In beginsel streven wij er naar dat de standplaats in een dergelijk geval niet wijzigt. Voorbehoud 2. Bij meerdere geschikte kandidaten behoudt de dienst zich het recht voor om meerdere gunningen te doen. Dit zal geschieden op basis van de rangorde in de eindbeoordeling.

Eisen en wensen voor de functie Projectmanager

Harde eisen

  • Kandidaat heeft minimaal 4 jaar aantoonbare werkervaring met het gekozen eCF profiel of soortelijke functie.

Wensen

  • Kandidaat heeft bij voorkeur meer dan aangegeven eis aantoonbare werkervaring met de gevraagde functie binnen het eCF profiel;
  • Kandidaat heeft bij voorkeur al gewerkt bij een overheidsinstelling;
  • Kandidaat heeft bij voorkeur een afegronde HBO opleiding;
  • Kandidaat heeft bij voorkeur 10 jaar aantoonbare werkervaring al projectmanager;
  • Kandidaat heeft bij voorkeur 5 jaar aantoonbare werkervaring als programmamanager;
  • Kandidaat heeft bij voorkeur aantoonbare ervaring (middels certificering) met bouwen van teams (teambuilding);
  • Kandidaat heeft bij voorkeur aantoonbare ervaring met Agile/scrum middels certificeringen en praktijkervaring binnen eenoverheidsinstelling;
  • Kandidaat heeft bij voorkeur aantoonbare ervaring met (Sovereign) Cloud omgevingen binnen defensie;
  • Kandidaat heeft bij voorkeur aantoonbare ervaring in politiek/bestuurlijk sensitieve omgevingen.

Aanvullende informatie

Opmaak cv: in het Nederlands, in Word en maximaal 4 pagina’s.

De selectiegesprekken vinden zo spoedig mogelijk plaats. Als je hiervoor wordt uitgenodigd, zorg dan dat je beschikbaar bent.

Is de opdracht alleen mogelijk via verloning i.v.m. de wet DBA?

Met Quest & Co bieden wij een oplossing waarmee jij de opdracht alsnog kunt uitvoeren, zonder risico voor de opdrachtgever en met een inkomen dat dicht bij zelfstandig ondernemen ligt. Interesse? Reageer en we leggen het uit!

Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Gerard Tummers bereikbaar op het nummer: 0615021386. Als je geïnteresseerd bent in de functie nodigen wij je van harte uit een aanbieding te verzorgen via het aanbiedingsformulier.

Geplaatst op 2026-06-05 13:23:23

Opdracht delen

Past de opdracht (nu even) niet bij je, maar ken je iemand die er geknipt voor is? Deel hem gerust! ????



Status : Gesloten

Reageer


Aanmelden voor functie

Maximum file size: 5MB

‘Ik kan ze aanbevelen als aangename en zeer correcte recruiters’

Eric Reitmaier – Support engineer Mobile Viewpoint

‘Jullie laten zien wat de meerwaarde van een bureau kan zijn’

Kandidaat voor de functie Senior Migratie Manager bij de overheid 

‘Altijd een snel en duidelijk antwoord op mijn vragen’

Jan Versluijs, HR professional

‘Nog nooit zo’n gedegen voorbereiding doorlopen’

Kandidaat voor de functie Senior Ketenbeheerder bij de overheid 

‘Fijne werkgever met oog voor de medewerker’

Bianca Ashruf (Logius)

Ontvang opdrachten in je mailbox

Job Alert maken

Meld je aan voor onze talentpool

CV aanbieden