Projectleider Maximo | Amsterdam
Sorry, deze opdracht voor Projectleider Maximo is niet meer beschikbaar.
Bekijk hier alle beschikbare opdrachten en vacatures.
En, als je niets wilt missen: maak een gepersonaliseerde Job Alert aan. Daarmee ontvang je opdrachten binnen jouw expertise automatisch in je mailbox.
- Werkniveau:
- Senior
- Standplaats:
-
Amsterdam
- Aanvraagnummer:
- A2023-759
- Startdatum:
- 12-06-2023
- Verwachte einddatum:
- 12-06-2024 met optie tot verlenging
- Aantal uur per week:
- 24 – 36
- Indicatie uurtarief:
n.o.t.k.
- Sluitingsdatum aanvraag:
- 29-05-2023 12:00
- Contactpersoon Quest4:
- Martin Notmeijer
- Telefoonnummer:
- +31 6 29040901
- Opdrachtgever:
- Quest4
Functieomschrijving Projectleider Maximo
Wij zijn namens onze klant op zoek naar een Projectleider Maximo op basis van 24-36 uur.
Onze klant is op zoek naar een Projectleider/Coach Digitalisering (EAM) bedientaken. De taken bestaan uit: – Ondersteunen van de afdelingen bedienen met het werken met en verbeteren van de functionaliteiten in Maximo. – Inrichten van de functionaliteiten in Maximo (opzetten van plannen, taakplannen, formulieren). – Uniformeren en standaardiseren van de werkwijze in Maximo. – Ondersteunen van de afdelingen met de uniformering van werkwijze over bedienen. – Ondersteunen van de afdelingen bedienen met de implementatie van de functionaliteiten (Training, begeleiding, coaching). – Opzetten van templates en standaarden voor werken in en met Maximo door de afdelingen bedienen. – Maximo kennis verhogen binnen de afdeling bedienen, ontwikkelen van key users en key user groepen. – Trekker van diverse key user groepen met betrekking tot de functionaliteiten in Maximo. – Aanspreekpunt op het gebied van Maximo voor de afdelingen bedienen en voor overige processen en afdelingen richting bedienen (EAM-Team, Onderhouden, etc.). – Het in beeld brengen van de permanente behoefte binnen bedienen (Drinkwater, Afvalwater, Watersystemen) met betrekking tot Maximo ondersteuning. – Het schetsen van de gewenste definitieve invulling van de functie en plaatsing in de afdeling bedienen of onderhouden. – Nauw optrekken met de onderhoudsspecialisten van onderhouden met betrekking tot standaardiseren van inrichting, en raakvlakken. Focus is 100% bedienen.
Achtergrond:
Binnen bedienen gaat steeds meer gewerkt worden met Maximo voor de borging van diverse taken en verantwoordelijkheden (o.a. werkvergunningen, operatorlogboek, operationele ronde). De afhankelijkheid van Maximo wordt hierdoor groter. Binnen bedienen is momenteel beperkt kennis en kunde van Maximo aanwezig. Daarnaast ligt er een uitdaging op de huidige bedientaken (Excel) om te zetten naar een inrichting in Maximo.
Organisatie:
Je wordt geplaatst bij de afdeling zuiveringsbeheer en rapporteert aan de proceseigenaar bedienen. Je verricht werkzaamheden voor alle waardeketens (Drinkwater, Afvalwater, Watersystemen).
Eisen en wensen voor de functie Projectleider Maximo
Harde eisen:
- Je hebt aantoonbaar HBO werk- en denkniveau;
- Je hebt aantoonbaar kennis van Maximo;
- Je hebt aantoonbare kennis van operationele processen;
- Je hebt kennis en ervaring met coaching en/of opleiding;
- Je hebt kennis en ervaring met standaardiseren en structureren van processen en taken;
- Competenties: Verbinden: medewerkers motiveren, verbinden en de samenwerking stimuleren zowel binnen als buiten de afdeling; Duidelijk communiceren: goed je eigen menig kunnen onderbouwen met heldere argumenten; Leiderschap: Taakgericht leiding geven, je kunt een team aansturen, overtuigen en klantgericht werken; Innovatief: Innovatief zijn, ideeën verbeteren en probleemoplossend werken; Planmatig: organisatievermogen, zorgvuldig, planmatig en resultaatgericht kunnen werken; Stressbestendig. je bent in staat om onder tijdsdruk te werken en je kunt goed schakelen; Analytisch; Breed analyseren en in staat om hoofd- en bijzaken te scheiden.
Wensen:
- Kennis van Maximo (40%)(0 tot 1 jaar, 1 t/m 2 jaar, 3 tot 5 jaar, 5+ jaar);
- Kennis van Assetmanagementprocessen (25%)(0 tot 1 jaar, 1 t/m 2 jaar, 3 tot 5 jaar, 5+ jaar);
- Ervaring met Waterzuivering en Watersysteem processen (20%)(0 tot 1 jaar, 1 t/m 2 jaar, 3 tot 5 jaar, 5+ jaar);
- Ervaring bij (semi) overheidsinstelling (15%)(0 tot 1 jaar, 1 t/m 2 jaar, 3 tot 5 jaar, 5+ jaar).
Aanvullende informatie
Opmaak cv: in het Nederlands, in Word en maximaal 5 pagina’s.
De selectiegesprekken vinden plaats op 8 juni tussen 12:30 – 15:30. Als je hiervoor wordt uitgenodigd, zorg dan dat je beschikbaar bent.
Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Martin Notmeijer bereikbaar op het nummer: +31 6 29040901. Als je geïnteresseerd bent in de functie nodigen wij je van harte uit een aanbieding te verzorgen via het aanbiedingsformulier.
Geplaatst op 2023-05-16 07:19:27