Senior Oracle ADF/SOA/BPM ontwikkelaar | Utrecht

Functie omschrijving

Spir- draagt bij aan de ontwikkeling, het beheer, onderhoud en support van alle applicaties, infrastructuur en netwerken van de Rechtspraak. Dit zijn ca.12.000 werkplekken en meer dan 200 applicaties waarvan een aantal zelf ontwikkeld zijn. 

Samen met ruim 500 collega’s zorg je dat medewerkers van de Rechtspraak zorgeloos hun dagelijkse werk kunnen doen en burgers, advocaten, notarissen e.d. op een veilige manier toegang hebben tot hun zaak en Rechtspraak gegevens.

Het ICT landschap van de Rechtspraak onder gaat een grote vernieuwingslag. Debeweging is naar een multi-kanalen service architectuur en een gelaagde on premise cloud architectuur hoofdzakelijk op basis van Microsoft (werkplek, bedrijfsvoering, externedienstverlening) o.a.Windows server SQL server, Microft dynamics CRM, .NET en Oracle fusion middleware (primairproces) o.a.BPM&SOAsuite, WCC, ADF, OBIEE, Weblogic op basis van Linux.

Beheer van het ICT landschap is ingericht volgens de ITIL3 methodiek. Hierbij wordt gebruik gemaakt van de volgende tools: Topdesk voor de beheerprocessen, HPopenview voor monitoring, Splunk voor logging, Visionwaves voor stuurinformatie en flexera voor licentiebeheer. Verder worden de product eigen faciliteiten voor beheer gebruikt zoals SCCM voor software distributie.

Achtergrond opdracht

Voor de digitalisering van de primaire processen van de Rechtspraak is een portfolio aan projecten bepaald in het kader van het programma Kwaliteit En Innovatie (KEI). Deze projecten realiseren samen het service georiënteerde landschap. Hierbij maken wij gebruik van Oracle Fusion Middleware en Oracle Database.

Wij zijn op zoek naar een of meer allround Oracle ontwikkelaars die de organisatie komen versterken ten behoeve van het project CIVIEL op het gebied van Oracle Fusion Middleware. De bijdrage binnen het project bestaat uit het ontwikkelen en aanpassen van ADF-schermen en die aansluiten op de WEB-services (Oracle SOA Suite en OSB), ontwikkelen en aanpassen SOA-services en ontwikkelen aanpassen van bedrijfsprocessen. Het zwaartepunt van de kennis moet liggen op het ADF-vlak. De werkzaamheden vinden plaats in Agile/Scrum ontwikkelteams

Hoofdtaken

  • Het bouwen en aanpassen van ADF-schermen
  • Het bouwen en aanpassen van Webservices in SOA/OSB
  • Het bouwen en aanpassen van BPM/ACM-processchema’s (primaire taak)
  • Actieve bijdrage aan het refinementproces / maken vertaling van functionele wensen/eisen naar technische oplossingen 
  • Het analyseren van (met name performance- en stabiliteits) problemen

Functie eisen

  • HBO- of WO-niveau
  • Systeemontwikkeling met ADF, Java, javascript, webservices in een SOA Suite en OSB omgeving
  • Systeemontwikkeling met BPM/ACM, webservices in een SOA Suite en OSB omgeving
  • Kennis en ervaring met PL/SQL
  • Kennis van en ervaring met geautomatiseerd opleveren en testen
  • Goede kennis en aantoonbare ervaring met Oracle ADF , SOA/OSB WebServices, Oracle Business Process Management (BPM) tooling, Business Process Model and Notation (BPMN).
  • Aantoonbare ervaring met WebServices en XML
  • Kennis van SOAP UI / Ready API

Kennis Opleiding / Certificaat
Softwareontwerp Java Software Designer; Microsoft Certified Solution
Programmeren Java; C#; .Net; Visual Basic; SAP/ERP; Groupware/Lotus

Wensen

 

  • Kennis van geautomatiseerd testen van ADF schermen met Sonar en Selenium
  • Kennis van XML datacontrol
  • Kennis van XL Deploy, Nexus en Bamboo
  • Automatische deployment (WLST, Maven en Ant)
  • Ervaring met het werken in een scrumteam
  • Kennis van de rechtspraak of justitie domein
  • Kennis en ervaring met events (JMS)
  • Kennis van OWSM 
  • Kennis van Jira

 

GEDRAGSKENMERKEN

  • Aantoonbare ervaring met het werken in scrumteam
  • Zelfstandig werken, flexibel, proactief
  • Sterke communicatieve vaardigheden
  • Goede analytische vaardigheden
  • Ervaring in grote complexe ontwikkelomgevingen
  • Goede beheersing Nederlandse en Engelse taal

Extra informatie

Standplaats

Utrecht
Aanvraagnummer
648
Startdatum:
2017-02-20
Verwachte einddatum
2017-12-31
Aantal uur per week:
40
Uurtarief
n.o.t.k.
Sluitingsdatum aanvraag:
2017-02-09
Contactpersoon Quest4:
Wendy van Ooijen

Aanvullende informatie

Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Wendy van Ooijen Als u geïnteresseerd bent in de functie nodigen wij u van harte uit een aanbieding te verzorgen via het onderstaand aanbiedingsformulier.

Geplaatst op 2017-02-07 10:52:09

Opdracht delen

Past de opdracht (nu even) niet bij je, maar ken je iemand die er geknipt voor is? Deel hem gerust! ????



Status : Gesloten

Reageer


Aanmelden voor functie

Maximum file size: 5MB

‘Ik kan ze aanbevelen als aangename en zeer correcte recruiters’

Eric Reitmaier – Support engineer Mobile Viewpoint

‘Jullie laten zien wat de meerwaarde van een bureau kan zijn’

Kandidaat voor de functie Senior Migratie Manager bij de overheid 

‘Altijd een snel en duidelijk antwoord op mijn vragen’

Jan Versluijs, HR professional

‘Nog nooit zo’n gedegen voorbereiding doorlopen’

Kandidaat voor de functie Senior Ketenbeheerder bij de overheid 

‘Fijne werkgever met oog voor de medewerker’

Bianca Ashruf (Logius)

Ontvang opdrachten in je mailbox

Job Alert maken

Meld je aan voor onze talentpool

CV aanbieden