Operationeel IT Procesmanager | Hoofddorp
Deze opdracht kun je ook doen via een arbeidsovereenkomst met Quest4.
- Werkniveau:
- Medior
- Standplaats:
-
Hoofddorp
- Aanvraagnummer:
- A2022-0789
- Startdatum:
- 01-08-2022
- Verwachte einddatum:
- 01-01-1970 met optie tot verlenging
- Aantal uur per week:
- 40
- Uurtarief:
- n.o.t.k.
- Sluitingsdatum aanvraag:
- 07-07-2022 09:00
- Contactpersoon Quest4:
- Remco Blommesteijn
- Telefoonnummer:
- 06-11355233
Functieomschrijving
Over de functie:
Samen met je collega’s (Business en teammanager Operations IT) zorg je voor een TOP dienstverlening voor onze klanten. De ITIL processen spelen daar een sleutelrol in maar dat weet jij als IT procesmanager natuurlijk als geen ander. Krijg je energie van het verder ontwikkelen en toepassen van IT procesmanagent in het complexe speelveld van mensen, processen, leveringskwaliteit en techniek in de financiële wereld dan kun je hier goed mee aan de slag; je krijgt daarbij de kans om e.e.a. nog helemaal vorm te geven zoals jij denkt dat dit het beste is.
Verantwoordelijkheden:
- Bewaken, rapporteren en analyseren van de kwaliteit van de incident afhandeling
inclusief naleving van afspraken over individuele incidenten en Proces & amp; Procedures; - Contact Persoon voor onze collega’s met vragen tot incidenten, updates, escalaties en
verbeteringen; - Je hebt de verantwoordelijkheid om de informatie voor de klant binnen team Data & amp; IT op
te halen; - Faciliteren van procesverbeteringsplannen, zowel klant specifiek als generiek;
- Ondersteunen en beheren van speciale procedures (bijv. P1, major incident procedure
etc.); - Trend analyse op incidenten uitvoeren.
Taken:
- Verder uitbouwen en borgen van operationeel IT procesmanagement;
- Verzamelen van contract informatie;
- Vastlegging en rapportage van incidenten en problemen;
- Monitoring op SLA-compliance;
- Uitzonderingen escaleren naar respectievelijke rollen;
- Optreden als operationele SPOC en expert voor Incident Management;
- Geef SLR input/voice-over op SLR-data;
- Verzorgen van escalaties in de voortgang van tickets en waar mogelijk beslissen over de volgende stappen.
Waar kom jij te werken?
Kom je bij ons, dan kom je bij een bedrijf dat sterk groeit en de focus heeft op klanttevredenheid. Dat begint met tevreden medewerkers en dat bereiken we onder andere door een open cultuur, waarbij we elkaar helpen en elkaar gemakkelijk kunnen aanspreken. Bijvoorbeeld tijdens de gratis lunch die dagelijks in ons bedrijfsrestaurant voor je klaar staat!
Maar tevreden medewerkers kijken ook naar onderstaande punten, want je krijgt bij ons o.a.
- Een salaris dat past bij jouw ervaring en zeker recht doet aan de inhoud van je functie, tussen de EUR 4.500,- en EUR 5.250,-bruto per maand;
- 8% vakantiegeld;
- 28 vrije dagen o.b.v. 40 uur;
- plus nog enkele goede secundaire arbeidsvoorwaarden
Eisen en wensen voor de functie
Harde eisen:
- Afgeronde HBO opleiding
- Minimaal 5 jaar ervaring als proces-/incidentmanager
- Je bent ITIL gecertificeerd en hebt inzicht in het ITIL beheerproces.
- Ervaring in het werken met de Agile en DevOps manier van werken
- Vloeiend Nederlands spreken en schrijven
- Vereiste vaardigheden: flexibel, adaptief, eigenaarschap, teamspeler, organisatorisch, analytisch, communicatief.
Aanvullende informatie
Opmaak cv: in het Nederlands, in Word en maximaal 5 pagina’s.
De selectiegesprekken vinden plaats op . Als je hiervoor wordt uitgenodigd, zorg dan dat je beschikbaar bent.
Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Remco Blommesteijn bereikbaar op het nummer: 06-11355233. Als je geïnteresseerd bent in de functie nodigen wij je van harte uit een aanbieding te verzorgen via het aanbiedingsformulier.
Geplaatst op 2022-07-01 08:59:51