Java ontwikkelaar | Utrecht

Sorry, deze opdracht is niet meer beschikbaar

Bekijk hier alle beschikbare opdrachten en vacatures.

En, als je niets wilt missen: maak een gepersonaliseerde Job Alert aan. Daarmee ontvang je opdrachten binnen jouw expertise automatisch in je mailbox.

Maak Job Alert aan

Werkniveau:
Senior
Standplaats:

Utrecht
Aanvraagnummer:
A2021-1768
Startdatum:
01-09-2021
Verwachte einddatum:
31-05-2022 met optie tot verlenging
Aantal uur per week:
36
Uurtarief:
n.o.t.k.
Sluitingsdatum aanvraag:
12-08-2021 08:00
Contactpersoon Quest4:
Marco Buitenhuis
Telefoonnummer:
06-29602668

Functieomschrijving

Wij zijn voor DICTU op zoek naar een Java ontwikkelaar op basis van 36 uur per week.

Functieomschrijving:
Als applicatiebeheerder / Ontwikkelaar Java zorg je binnen het team voor de beschikbaarheid en ongestoorde werking van de applicatie e-certNL. Eventuele verstoringen analyseer je en probeer je zo snel mogelijk op te lossen, je doet correctief en adaptief onderhoud.Tevens geef je advies ten aanzien van ontwerp en inrichting van applicaties en wordt je betrokken bij de verdere ontwikkeling hiervan. In deze rol heb je regelmatig contact met de gebruikersorganisatie en Infrastructuurteams: je bent een aanspreekpunt voor functioneel beheerders, opdrachtgevers en collega’s bij ander delen van onze organisatie. Je zorgt voor een goede borging van kennis door het actueel houden van relevante technische en functionele documentatie.

Achtergrond:
Binnen het DevOps team eCertNL van de NVWA een bijdrage leveren aan het beheren en (door)ontwikkelen van de bijbehorende applicaties.

Organisatie:
DICTU levert ICT en digitale diensten voor EZK en een aantal andere ministeries. Ze zet haar kennis en ervaring in om de beleids- en organisatiedoelen van haar opdrachtgevers optimaal te ondersteunen. Daarbij speelt ze in op de nieuwste technologische ontwikkelingen, zoals de Cloud. Ook borgt ze een hoogwaardige beveiliging van de gegevens die ze technisch beheert en bewaart.

Eisen en wensen voor de functie

Harde eisen:

  • Binnen het DevOps team eCertNL van de NVWA een bijdrage leveren aan het beheren en (door)ontwikkelen van de bijbehorende applicaties;
  • Je hebt minimaal 5 jaar een afgerond opleiding, minimaal op HBO niveau, in de richting Informatica of vergelijkbaar werkervaring en -denkniveau;
  • Je hebt minimaal 3 jaar kennis van JAVA, Java EE 5 (of hoger), Webservices, Weblogic Applicatieserver, Oracle javaserver faces, Oracle ADF, JSF, MyFaces trinidad, tool ECLIPSE IDE, Angular2, Spring, Maven, Jenkins, Gherkin, Selenium, Cucomber;
  • Je hebt minimaal 3 jaar kennis en ervaring met het ontwikkelen en beheer van de Java Applicaties;
  • Alleen kandidaten die in loondienst zijn komen in aanmerking voor deze opdracht. Ben jij een ZZP’er informeer dan naar onze mogelijkheden.

Wensen:

  • Competenties: – Samenwerkings- en resultaat gerichtheid; – Communicatief vaardig en proactieve houding; – Pragmatisch; – creatief; – vasthoudend en nauwgezet; – Nederlandse taal machtig (woord en geschrift); – teamspeler;
  • Kennis en ervaring met Oracle PL/SQL, Tool SoapUI, Tool JDeveloper IDE, Weblogic Applicatieserver, Versiebeheertool SVN;
  • Ervaring binnen de Rijksoverheid, bij voorkeur binnen EZK.

Aanvullende informatie

Opmaak cv: in het Nederlands, in Word en maximaal 5 pagina’s.

De selectiegesprekken vinden zo spoedig mogelijk plaats. Als je hiervoor wordt uitgenodigd, zorg dan dat je beschikbaar bent.

Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Marco Buitenhuis bereikbaar op het nummer: 06-29602668. Als je geïnteresseerd bent in de functie nodigen wij je van harte uit een aanbieding te verzorgen via het aanbiedingsformulier.

Geplaatst op 2021-08-09 11:06:28

Opdracht delen

Past de opdracht (nu even) niet bij je, maar ken je iemand die er geknipt voor is? Deel hem gerust! ????



Status : Gesloten

Reageer


Aanmelden voor functie
Maximale uploadgrootte: 5MB

‘Ik kan ze aanbevelen als aangename en zeer correcte recruiters’

Eric Reitmaier – Support engineer Mobile Viewpoint

‘Jullie laten zien wat de meerwaarde van een bureau kan zijn’

Kandidaat voor de functie Senior Migratie Manager bij de overheid 

‘Altijd een snel en duidelijk antwoord op mijn vragen’

Jan Versluijs, HR professional

‘Nog nooit zo’n gedegen voorbereiding doorlopen’

Kandidaat voor de functie Senior Ketenbeheerder bij de overheid 

‘Fijne werkgever met oog voor de medewerker’

Bianca Ashruf (Logius)

Ontvang opdrachten in je mailbox

Job Alert maken

Meld je aan voor onze talentpool

CV aanbieden