Java Ontwikkelaar | Leeuwarden
- Standplaats:
-
Leeuwarden
- Aanvraagnummer:
- 1448
- Startdatum:
- 01-01-2018
- Verwachte einddatum:
- 31-12-2018
- Aantal uur per week:
- 36
- Uurtarief:
- n.o.t.k.
- Sluitingsdatum aanvraag:
- 16-11-2017 08:00
- Contactpersoon Quest4:
- Wendy van Ooijen
- Telefoonnummer:
- 06 – 29 98 58 99
Functie omschrijving
Senior Java Ontwikkelaar die zal worden ingezet binnen een Devops team dat voornamelijk werk uitvoert op het gebied van Digitalisering, specifiek gericht op het medewerker portaal en outputmanagement. Gezien de diversiteit van de services die het team bedient, moet dit een ontwikkelaar zijn met meerdere jaren ervaring. Onderdeel van de opdracht is ook het coachen en opleiden van junior Java ontwikkelaars.
Senior Java Ontwikkelaar binnen alle projecten die gebruik maken van het SOA landschap:
– Ontwikkelen van Java services en user interfaces in een SOA georiënteerd landschap
– Met Java/J2EE, HTML, CSS, Javascript, JPA (EclipseLink), JMS (HornetQ), JTA (Atomikos), Spring-WS, Spring MVC, Maven, Jetty, Linux
– Cloud ready ontwikkelen
– Monitoren, Profiling, Tuning van een Service
– In Agile Scrum/DevOps omgeving
– Met Atlassian tooling (Jira, Confluence en Bamboo) als ondersteunende tooling
Functie eisen
- Beheersing Nederlandse taal in woord en geschrift
- HBO werk- en denkniveau
- Minimaal 8 jaar ervaring als Java ontwikkelaar
- Minimaal 5 jaar ervaring met Agile/DevOps ervaring
- Minimaal 2 jaar ervaring met Java SE8, Javascript, Spring, Angular 2.0 / 4, REST services
- Minimal 5 jaar ervaring met JPA (EclipseLink), JMS (HornetQ), JTA (Atomikos), Spring-WS, Spring MVC, Spring-Cloud, Spring-Security, Maven, Jetty, Linux
- OCA / OCP Opleiding
- Kennis en ervaring met Continuous Delivery tooling (GIT, NodeJS, NPM, Bower en Nexus) (aantoonbaar op cv)
- Kennis en ervaring van geautomatiseerde Code controle (SonarQube) (aantoonbaar op cv)
- Ervaring met Spring Boot (bij voorkeur het specifiek aanpassen voor een omgeving) (aantoonbaar op cv
- T-shaped medewerker (inzetbaar breder dan alleen in aangevraagd profiel/functie)
- Ervaring met overheidsstandaarden (zoals NOPA, Jubes, Digikoppeling, berichtenbox, DIGID, e-herkenning).
- Geen negen tot vijf mentaliteit
- Analytische vaardigheden
- Pro-actief
- Communicatie en sociaal vaardig
Aanvullende informatie
CV in het Nederlands
Gesprekken vinden plaats op dinsdag 21 november 2017
Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Wendy van Ooijen bereikbaar op het nummer: 06 – 29 98 58 99. Als je geïnteresseerd bent in de functie nodigen wij je van harte uit een aanbieding te verzorgen via het aanbiedingsformulier.
Geplaatst op 2017-11-13 09:54:29