IT Specialist (Kubernetes Architect) – CJIB-MCINI-RW-IUCN26040106 | Leeuwarden

Sorry, deze opdracht voor IT Specialist (Kubernetes Architect) – CJIB-MCINI-RW-IUCN26040106 is niet meer beschikbaar.

Bekijk hier alle beschikbare opdrachten en vacatures.

En, als je niets wilt missen: maak een gepersonaliseerde Job Alert aan. Daarmee ontvang je opdrachten binnen jouw expertise automatisch in je mailbox.

Maak Job Alert aan

Werkniveau:
Senior
Standplaats:

Leeuwarden
Aanvraagnummer:
A2026-467
Startdatum:
01-07-2026
Verwachte einddatum:
30-06-2027 met optie tot verlenging
Aantal uur per week:
40
Indicatie uurtarief:


n.o.t.k.


Sluitingsdatum aanvraag:
22-04-2026 09:00
Contactpersoon Quest4:
Fulko van der Meulen
Telefoonnummer:
06-53719004
Opdrachtgever:
Quest4

Functieomschrijving IT Specialist (Kubernetes Architect) – CJIB-MCINI-RW-IUCN26040106

Opdrachtomschrijving
Het CJIB is op zoek naar een specialist die diepgaande specialistische kennis heeft op de gebieden Kubernetes, API Gatweways, Service Mesh en OIDC. Van de specialist wordt het ontwerpen en realiseren van Cloud Native security-oplossingen verwacht die buiten de reguliere architectuur werkzaamheden van het CJIB liggen. In de initiële periode worden minimaal architectuur werkzaamheden verwacht op de Gloo Edge API, de keten & partner aansluitingen, de API Gateway, de IDP Broker, de Secure Endpoint deployment, de JWT authenticatie en de Quantum-bestendige encryptie (PQC) binnen Kubernetes. Onderdeel van de opdracht is om de behoefte binnen het CJIB goed in kaart te brengen en de technische mogelijkheden in kaart te brengen en waar nodig uit te voeren.

De volgende prestaties worden verwacht:

    • Het opleveren van een afgestemd gedragen overzicht van werkzaamheden die verricht moeten worden zodat <doel wat bereikt moet worden> ;
    • Een bondig Plan van Aanpak, uiterlijk 1 augustus 2026, inclusief technische opleveringen en mijlpalen;
    • Het gedurende de opdracht vastleggen van documentatie, onder andere het definitieve Cloud Architecture Designs (CAD), het overdragen van kennis en opleiden van CJIB medewerkers.

Achtergrond
De werkzaamheden dienen verricht te worden binnen het CJIB kader, dat wil zeggen dat er gebruik gemaakt wordt van de beschikbare hardware & tooling en rekening houdend met architect – en proceskaders. Binnen deze kaders voert de opdrachtnemer de benodigde werkzaamheden uit.

Eisen en wensen voor de functie IT Specialist (Kubernetes Architect) – CJIB-MCINI-RW-IUCN26040106

Harde eisen

  • Cloud inrichting
  • Agile, Kanban en MVP
  • Java, Golang, Python
  • Certified Kubernetes Administrator (Linux foundation)
  • Beheersing Nederlandse taal in woord en geschrift – 5 jaar
  • HBO werk- en denkniveau – 5 jaar
  • Programmeer ervaring met Java – 7 jaar
  • Ansible (‘Infrastructure As Code’), Helm, Vmware/Openstack, Kubernetes/Kubespray – 3 jaar
  • Alma linux, Docker – 3 jaar
  • CI/CD, Jenkins/Gitlab, Elasticsearch, Kibana, Fluentd (Fluentbit), Logstash, Filebeat, Prometheus, Grafana, Networking (DNS/BGP/Etc), HAProxy/NGINX, Sonatype Nexus, OpenSSL, Hashicorp Vault – 5 jaar

Wensen

  • Ervaring met Logging & Monitoring in Cloud omgeving
  • Begeleiding van de migratie naar Cloud (vanaf CentOS of Alma Linux omgeving)
  • Golang
  • Architectuur van een (private/public) Cloud inrichting
  • T-shaped houding (breder inzetbaar dan alleen in gevraagde profiel)
  • De volgende termen spreken je heel erg aan: “Automate Everything”, “Security by design”, “API First en Cloud Native Development”

Competenties

  • Analytische vaardigheden
  • Pro-acief
  • Communicatief en sociaal vaardig

Aanvullende informatie

Opmaak cv: in het Nederlands, in Word en maximaal 5 pagina’s.

De selectiegesprekken vinden zo spoedig mogelijk plaats. Als je hiervoor wordt uitgenodigd, zorg dan dat je beschikbaar bent.

Deze opdracht is alleen mogelijk via verloning i.v.m. de wet DBA.

Met Quest & Co bieden wij een oplossing waarmee jij als zzp-er de opdracht alsnog kunt uitvoeren, zonder risico voor de opdrachtgever en met een inkomen dat dichtbij zelfstandig ondernemen ligt. Interesse? Reageer en we leggen het uit! Of kijk op Quest & Co.

Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Fulko van der Meulen bereikbaar op het nummer: 06-53719004. Als je geïnteresseerd bent in de functie nodigen wij je van harte uit een aanbieding te verzorgen via het aanbiedingsformulier.

Geplaatst op 2026-04-16 07:33:12

Opdracht delen

Past de opdracht (nu even) niet bij je, maar ken je iemand die er geknipt voor is? Deel hem gerust! ????



Status : Gesloten

Reageer


Aanmelden voor functie

Maximum file size: 5MB

‘Ik kan ze aanbevelen als aangename en zeer correcte recruiters’

Eric Reitmaier – Support engineer Mobile Viewpoint

‘Jullie laten zien wat de meerwaarde van een bureau kan zijn’

Kandidaat voor de functie Senior Migratie Manager bij de overheid 

‘Altijd een snel en duidelijk antwoord op mijn vragen’

Jan Versluijs, HR professional

‘Nog nooit zo’n gedegen voorbereiding doorlopen’

Kandidaat voor de functie Senior Ketenbeheerder bij de overheid 

‘Fijne werkgever met oog voor de medewerker’

Bianca Ashruf (Logius)

Ontvang opdrachten in je mailbox

Job Alert maken

Meld je aan voor onze talentpool

CV aanbieden