Senior Interim Solution Architect | Amsterdam

Functie omschrijving

Als solution architect ben je in staat om complexe vraagstukken te doorgronden. Je stelt startarchitecturen op voor projecten die oplossingen voor deze vraagstukken gaan realiseren. In samenwerking met de business analist beschrijf en modelleer je daarin de betrokken bedrijfsprocessen. Je definieert, modelleert en specificeert de IT-diensten en –functies waarmee deze worden ondersteund. Daarbij zorg je ervoor dat de uitgewerkte startarchitecturen in overeenstemming zijn met de relevante onderdelen uit de domein- en enterprise architectuur. Tijdens de uitvoering van projecten bewaak je de opgestelde startarchitectuur en voorziet het project gevraagd en ongevraagd van adviezen.
– PSA’s op-/bijstellen:
Voor de start van een project het definiëren en modelleren van de initiële oplossingsrichting op basis van de architectuur, deze vastleggen in de Project Start Architectuur en tijdens realisatie toetsen of oplossingen zich daadwerkelijk in de gewenste richting ontwikkelen middels begeleiding.
– Als solution architect zorg je voor de totstandkoming van de geïntegreerde architectuur voor de vernieuwingsprojecten (business, informatie en ICT);
– Architectuur op-/bijstellen en bewaken:
Zorgdragen voor de realisatie en het onderhoud van (onderdelen van) de enterprise architectuur waarbij de huidige situatie en de gewenste inrichting van GVB worden beschreven op de business-, informatie- en  informatietechnologielaag, in samenwerking met de overige domein- en solution architecten.

De focus van de werkzaamheden zal liggen binnen de projecten die zich richten op oplossingen binnen Vervoer & Exploitatie en Onderhoud & Beheer van Railmaterieel en Railinfrastructuur.

Functie eisen

– Afgeronde WO/HBO opleiding in de Informatica of (technische) Bedrijfskunde;
– Ruime ervaring in het modelleren met architectuurtools, bij voorkeur BizzDesign Architect;
– Affiniteit met / kennis van logistieke, vervoersbegeleidings- en onderhoud- en beheersystemen is een pré (bij voorkeur SAP, Topdesk);
– Kennis van SOA-concepten en -oplossingen;
– Kennis van Business Intelligence-concepten en -oplossingen;
– Aantoonbare ervaring als solution architect bij een complexe/ veelzijdige organisatie;
– Kennis van en aantoonbare ervaring met de informatievoorzieninglaag en applicatie integratie architectuur;
– Bekendheid met architectuurmethoden als de Novius architectuurmethode;
– Kennis en ervaring met het opstellen van (proces- en functie)modellen met behulp van ArchiMate;
– Ervaring met het werken met geavanceerde architectuurtools is hierbij een pre;
– Kennis van (informatie)beveiliging, systeemintegratie, cloud strategieën, business intelligence, data analytics, enterprise mobility, SAP en Microsoft.

Competenties:
– Uitstekende communicatie- en adviesvaardigheden;
– Professional die in staat is met de business een constructieve dialoog aan te gaan;
– Actief volger van markt- en technologische ontwikkelingen;
– Analytisch en conceptueel denkend;
– Pragmatisch, flexibel en een doorzetter;
– Helicopterview maar tegelijkertijd oog voor detail.

Extra informatie

Standplaats

Amsterdam
Aanvraagnummer
708
Startdatum:
2017-03-27
Verwachte einddatum
2017-12-31
Aantal uur per week:
36 of 40
Uurtarief
n.o.t.k.
Sluitingsdatum aanvraag:
2017-03-10
Contactpersoon Quest4:
Jera Remer

Aanvullende informatie

Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Jera Remer Als u geïnteresseerd bent in de functie nodigen wij u van harte uit een aanbieding te verzorgen via het onderstaand aanbiedingsformulier.

Geplaatst op 2017-03-03 11:41:38

Opdracht delen

Past de opdracht (nu even) niet bij je, maar ken je iemand die er geknipt voor is? Deel hem gerust! ????



Status : Gesloten

Reageer


Aanmelden voor functie

Maximum file size: 5MB

‘Ik kan ze aanbevelen als aangename en zeer correcte recruiters’

Eric Reitmaier – Support engineer Mobile Viewpoint

‘Jullie laten zien wat de meerwaarde van een bureau kan zijn’

Kandidaat voor de functie Senior Migratie Manager bij de overheid 

‘Altijd een snel en duidelijk antwoord op mijn vragen’

Jan Versluijs, HR professional

‘Nog nooit zo’n gedegen voorbereiding doorlopen’

Kandidaat voor de functie Senior Ketenbeheerder bij de overheid 

‘Fijne werkgever met oog voor de medewerker’

Bianca Ashruf (Logius)

Ontvang opdrachten in je mailbox

Job Alert maken

Meld je aan voor onze talentpool

CV aanbieden