Expert IV – CJIB-MCINI-AH-IUCN26070176-Expert IV (SPOED) | Leeuwarden
Sorry, deze opdracht voor Expert IV – CJIB-MCINI-AH-IUCN26070176-Expert IV (SPOED) is niet meer beschikbaar.
Bekijk hier alle beschikbare opdrachten en vacatures.
En, als je niets wilt missen: maak een gepersonaliseerde Job Alert aan. Daarmee ontvang je opdrachten binnen jouw expertise automatisch in je mailbox.
- Werkniveau:
- Senior
- Standplaats:
-
Leeuwarden
- Aanvraagnummer:
- A2026-837
- Startdatum:
- 13-07-2026
- Verwachte einddatum:
- 31-12-2026 met optie tot verlenging
- Aantal uur per week:
- 36
- Indicatie uurtarief:
n.o.t.k.
- Sluitingsdatum aanvraag:
- 22-07-2026 11:00
- Contactpersoon Quest4:
- Fulko van der Meulen
- Telefoonnummer:
- 06-53719004
- Opdrachtgever:
- Quest4
Functieomschrijving Expert IV – CJIB-MCINI-AH-IUCN26070176-Expert IV (SPOED)
Het doel van de opdracht is dat uiterlijk 1 januari 2027 een volledig geteste, gevalideerde en gedocumenteerde Nextcloud Enterprise-testomgeving is opgeleverd binnen het Kubernetes-platform van het CJIB. De opgeleverde omgeving vormt de basis voor een eventuele productie-implementatie. De opdracht resulteert in een volledig werkende, geteste, gevalideerde en gedocumenteerde Nextcloud Enterprise-testomgeving binnen het Kubernetes-platform van het CJIB, inclusief de bijbehorende rapportages, beheerdocumentatie, adviezen en kennisoverdracht. Deze resultaten stellen het CJIB in staat om een onderbouwd besluit te nemen over productie-inzet en vormen daarvoor de benodigde technische en organisatorische basis.
Achtergrond
Het CJIB beschikt over een succesvol geimplemteerde Nextcloud Enterprise omgeving binnen de Azure Trusted Cloud-infrastructuur. Vanuit de ambitie om de digitale soevereiniteit te vergroten, wil het CJIB beschikken over een gevalideerde Nextcloud Enterprise-testomgeving die draait binnen het Kubernetes-platform van het CJIB. Deze testomgeving moet aantonen dat een toekomstige productie-implementatie technisch en beheermatig haalbaar is.
Eisen en wensen voor de functie Expert IV – CJIB-MCINI-AH-IUCN26070176-Expert IV (SPOED)
Harde eisen
- Microsoft 365 Certified: Endpoint Administrator Associate, MD-102
- Kennisniveau Nextcloud
- Werkplekvirtualisatie – Omnissa Horizon
- Powershell
- Intune
- Kubernetes platformen
- HBO+ – 8 jaar
Wensen
- De medewerker moet zelfstandig kunnen werken binnen complexe Microsoft en Virtualisatieomgevingen en kennis en affinteit hebben met ontwikkelingen op het gebied van digitale soevereiniteit. Naast de eerder genoemde competenties moet de medewerker proactief kunnen handelen, beschikken over communicatieve vaardigheden en kunnen samenwerken.
- Affiniteit met automatisering, securitybeheer en continu willen verbeteren van beheerprocessen
Competenties
- Analytisch, probleemoplossend vermogen, nauwkeurig, stressbestendig
Aanvullende informatie
Opmaak cv: in het Nederlands, in Word en maximaal 5 pagina’s.
De selectiegesprekken vinden zo spoedig mogelijk plaats. Als je hiervoor wordt uitgenodigd, zorg dan dat je beschikbaar bent.
Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Fulko van der Meulen bereikbaar op het nummer: 06-53719004. Als je geïnteresseerd bent in de functie nodigen wij je van harte uit een aanbieding te verzorgen via het aanbiedingsformulier.
Geplaatst op 2026-07-17 11:16:50

