Devops Azure enablement engineer | Apeldoorn
Sorry, deze opdracht is niet meer beschikbaar
Bekijk hier alle beschikbare opdrachten en vacatures.
En, als je niets wilt missen: maak een gepersonaliseerde Job Alert aan. Daarmee ontvang je opdrachten binnen jouw expertise automatisch in je mailbox.
- Werkniveau:
- Medior
- Standplaats:
-
Apeldoorn
- Aanvraagnummer:
- A2022-1326
- Startdatum:
- 01-01-2023
- Verwachte einddatum:
- 31-03-2023 met optie tot verlenging
- Aantal uur per week:
- 32- 40
- Uurtarief:
- n.o.t.k.
- Sluitingsdatum aanvraag:
- 14-12-2022 12:00
- Contactpersoon Quest4:
- Marco Buitenhuis
- Telefoonnummer:
- 06-29602668
- Opdrachtgever:
- Quest4
Functieomschrijving Devops Azure enablement engineer
Wij zijn namens de Belastingdienst op zoek naar een Devops Azure enablement engineer op basis van 32-40 uur.
De Belastingdienst wil door middel van deze opdracht het volgende verwerven:
- De technische knowhow en ervaring om klanten te ondersteunen met vragen over de cloud-gang in Azure, het opstellen van cloud richtlijnen (do’s & don’ts in Azure), recipes (hoe technisch uitvoeren), beschikbare capabilities, de eerste stappen;
- Kennis en ervaring van Azure DevOps;
- De kennis en kunde en ervaring met als doel het organiseren van een intake, onboarding en enablement proces is een pre.
De opdracht dient de volgende resultaten op te leveren:
- Ontwerp van een Intake, onboarding en enablement proces;
- Realiseren van componenten t.b.v. intake, onboarding en enablement;
- Beantwoording van vragen en geven van advies aan klanten die bezig zijn met een cloud-adoptie.
Achtergrond:
De Belastingdienst, de dienst Toeslagen en de Douane maken de eerste stappen om delen van de applicatieportfolio te hosten via clouddiensten. De eerste stap wordt gezet door de dienst Toeslagen die over zal gaan op Microsoft Azure. Om dit mogelijk te maken worden nu alle technische voorbereidingen getroffen, wordt kennis opgebouwd en worden de organisatorische veranderingen voorbereid (devops werken, Cloud Compentence Center, etc.).
De Belastingdienst wordt ondersteund door Microsoft. In de jaren hierna zal naast Azure op basis van een multi- en hybride cloudstrategie de dienst ook met andere cloudproviders en on-premise providers worden uitgebreid. Het enablement team heeft als taak devopsteams ondersteunen bij beginnende Cloud gebruik tot het zelfstandig gebruik van cloud technologie. Het bevorderen van het delen van kennis/kunde en ervaring met de klanten en de klanten onderling. Daarnaast dient zij de klanten te adviseren en te ondersteunen bij vragen omtrent de capabilities van cloud toepassingen vormen onderdeel van de taak.
Hierbij is het belangrijk om in samenhang en samenwerking met de provider teams (zoals CcoE, het Cloud Broker team, Cloud Carrier team, ed.) deze opdracht vorm te geven en uit te voeren.
Organisatie:
De IV- organisatie van de Belastingdienst is verantwoordelijk voor en verzorgt de ICT- voorzieningen. Het merendeel van de applicaties wordt op dit moment door de IV- organisatie zelf ontwikkeld, onderhouden en beheerd in het eigen data center.
Naast de zorg voor continuïteit op de massale heffing- en inningsprocessen die plaatsvinden binnen een degelijke, stabiele omgeving, wordt er tevens volop gewerkt aan modernisering van het IV- landschap. Dit gebeurt deels intern door gebruik te maken van de expertise die intern aanwezig is, maar ook door het aantrekken van (kant-en-klaar) oplossingen en expertise uit de markt.
Eisen en wensen voor de functie Devops Azure enablement engineer
Harde eisen:
- Kennis van en ervaring met Cloud architectuur (Azure);
- Kennis van en ervaring met Azure DevOps;
- Kennis van en ervaring met Cloud richtlijnen (do’s & don’ts in Azure);
- Kennis van en ervaring met Recipes (hoe technisch uitvoeren);
- Kennis van en ervaring met Capabilities;
- HBO werk- en denkniveau.
Wensen:
- Goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden;
- Kennis van ervaring met het organiseren van een intake, onboarding en enablement proces;
- HBO diploma bij voorkeur in de richting van IT.
Aanvullende informatie
Opmaak cv: in het Nederlands, in Word en maximaal 5 pagina’s.
De selectiegesprekken vinden plaats op . Als je hiervoor wordt uitgenodigd, zorg dan dat je beschikbaar bent.
Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Marco Buitenhuis bereikbaar op het nummer: 06-29602668. Als je geïnteresseerd bent in de functie nodigen wij je van harte uit een aanbieding te verzorgen via het aanbiedingsformulier.
Geplaatst op 2022-12-13 06:55:36