Citrix Beheerder | Zoetermeer en Den Haag
- Standplaats:
-
Zoetermeer en Den Haag
- Aanvraagnummer:
- 1425
- Startdatum:
- 22-11-2017
- Verwachte einddatum:
- 31-12-2018
- Aantal uur per week:
- 36
- Uurtarief:
- n.o.t.k.
- Sluitingsdatum aanvraag:
- 13-11-2017 09:00
- Contactpersoon Quest4:
- Wendy van Ooijen
- Telefoonnummer:
- 06 – 29 98 58 99
Functie omschrijving
Wij zijn SSC-ICT, het Shared Service Centrum ICT van en voor het rijk, onderdeel van het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties. We zijn een van de grootste fullservice ICT-dienstverleners binnen het rijk en servicen de gehele rijksdienst met onder meer rijksbrede IT-services. Ons shared service centrum ondersteunt meer dan 50.000 werkplekken en mobiele devices in Nederland en op 160 ambassadeposten over de gehele wereld. Daarnaast beheren en ontwikkelen we ruim 1000 applicaties, verzorgen housing en hosting in het state of the art overheidsdatacenter (ODC), bieden IT-diensten met extra hoge beveiligingsniveaus en voeren jaarlijks zo’n 260 ICT-projecten uit, waaronder internationale evenementen als het EU-voorzitterschap. Zo zorgen we dat ambtenaren hun belangrijke werk in dienst van de samenleving altijd, overal en veilig kunnen doen
De Citrix beheerder heeft een ruime ervaring als beheerder om actief deel te nemen aan het dagelijkse beheer van de Citrix omgeving voor onze klanten. De Citrixbeheerder beheerder is in staat deel te nemen aan projecten en de afdeling te vertegenwoordigen in technische overlegstructuren binnen SSC-ICT. Als beheerder heb je contacten met leveranciers en klanten zowel intern als extern. De SSC-ICT beheerorganisatie maakt gebruik van de ITIL-processen en het Prince 2 proces. De Citrix beheerder dient dan ook kennis te hebben van deze processen. Daarnaast is de Citrix beheerder in staat om aan de hand van detailinformatie Management rapportages te verzorgen.
De volgende taken en resultaatgebieden worden onderkend:
• Beheren van de Citrix XenDesktop 7.6 omgevingen;
• Bekend met RES Workspace & Automation Manager 2014 & 2015;
• Bekend met tooling SCOM & Powershell
• Bekend met de ITIL en Prince 2 processen;
• MWS Team kunnen vertegenwoordigen in technische overlegstructuren;
• Het kunnen opleveren van rapportages aan de hand van detailinformatie
Functie eisen
- HBO werk en denk niveau
- Ervaring in het beheren van grote Citrix omgevingen
- Windows 2012: MSCE Server infrastructure
- Citrix Xenapp 7.6
- Citrix Provisioning
- Res Automation Manager & Workspace manager
- ITIL en Prince 2
- SCOM
- Powershell
- Kennis en ervaring Rijksomgeving
- Ervaring met Scripten
- Doorzettingsvermogen
- Probleemanalyse
- Teamplayer
Aanvullende informatie
Cv in het Nederlands en max 5 pagina’s
Gesprekken vinden plaats op Maandag 20 november, tussen 14:00 en 16:00
Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Wendy van Ooijen bereikbaar op het nummer: 06 – 29 98 58 99. Als je geïnteresseerd bent in de functie nodigen wij je van harte uit een aanbieding te verzorgen via het aanbiedingsformulier.
Geplaatst op 2017-11-08 15:18:25