Business Analist Regie op gegevens | Den Haag

Sorry, deze opdracht is niet meer beschikbaar

Bekijk hier alle beschikbare opdrachten en vacatures.

En, als je niets wilt missen: maak een gepersonaliseerde Job Alert aan. Daarmee ontvang je opdrachten binnen jouw expertise automatisch in je mailbox.

Maak Job Alert aan

Werkniveau:
Senior
Standplaats:

Den Haag
Aanvraagnummer:
A2022-0489
Startdatum:
16-05-2022
Verwachte einddatum:
30-06-2022 met optie tot verlenging
Aantal uur per week:
36 uur
Uurtarief:
n.o.t.k.
Sluitingsdatum aanvraag:
28-04-2022 09:00
Contactpersoon Quest4:
Winhold Bartelink
Telefoonnummer:
06 – 46 12 98 22

Functieomschrijving

Wij zijn op Logius op zoek naar een Business Analist Regie op gegevens. De Business Analist (hierna: BC) kent de dienstverlening van MijnOverheid op hoofdlijnen, en de achtergrond van Regie op Gegevens. De BC kan schakelen met beleidsmedewerkers van BZK, maar ook contact leggen met degene(n) achter de huidige wensen rondom Regie op Gegevens, bijvoorbeeld uitvoeringsorganisaties (afnemers). Een belangrijke taak is het (mede) uitvoeren van de eerste verkenning van een onderwerp, en het daarvoor inschakelen van kennishouders binnen en buiten Logius. Naast het onderwerp Regie op Gegevens kunnen andere onderwerpen in de portefeuille worden opgenomen en is relatiemanagement in brede zin een onderdeel van de werkzaamheden.

Logius en BZK hebben een opdrachtovereenkomst afgesloten, waarbij Logius – in afstemming met BZK – meerjarig mag en moet werken aan onderwerpen die bijdragen een Regie op Gegevens. De lijst met onderwerpen die op deze overeenkomst van toepassing zijn, is in beweging. Niet alle onderwerpen zullen binnen de looptijd van de opdrachtovereenkomst ook daadwerkelijk gerealiseerd worden. Op dit moment constateren Logius en BZK dat er veel onderwerpen zijn waarvoor nog een groot deel moet worden uitgezocht, voordat een (reële) inschatting gemaakt kan worden van de omvang of doorlooptijd van een traject. Dit is dan bijvoorbeeld omdat de oplossingsrichting nog niet duidelijk is, of omdat de belangrijkste afhankelijkheden van externe partijen (zoals bronhouders) of juridische randvoorwaarden nog niet voldoende in kaart zijn gebracht. Om te zorgen dat Logius (in afstemming met o.a. BZK) een gestage voorraad krijgt van ‘op te pakken werk’ binnen de realisatieteams, is het van belang dat veel van de onderwerpen die nu nog als onduidelijk worden gezien, verkend worden. Naast het meedraaien in het huidige team van Business consultants – waarbij het optreden van ‘epic owner’ tijdens o.a. de realisatiefase – wordt de BC daarom bij uitstek gevraagd om ook juist in de verkenningsfase ervoor zorg te dragen dat brainstorms en kennisuitwisselingsessies plaatsvinden opdat die verkenning ook tot goed gevolg leidt.

Eisen en wensen voor de functie

Harde eisen:

  • Opleiding Bestuurskunde/ Bedrijfsinformatica.
  • Minimaal 5 jaar werkervaring op WO-niveau.
  • Minmaal 3 jaar ervaring met Business consultancy en relatiemanagement.
  • Kennis over gegevensuitwisseling tussen overheden.
  • Minimaal 3 jaar overheidservaring; kennis van de GDI.

Wensen:

  • Kennis van gegevensbronnen bij huidige en potentiële gegevenspartners (RvIG, KvK, CJIB, …) strekt tot aanbeveling.
  • Je bent in het bezit van functie-gerelateerde (SAFe-Agile) certificeringen of bent bereid deze op korte termijn te behalen.

Aanvullende informatie

Opmaak cv: in het Nederlands, in Word en maximaal 5 pagina’s.

De selectiegesprekken vinden plaats op 3 en 4 mei. Als je hiervoor wordt uitgenodigd, zorg dan dat je beschikbaar bent.

Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Winhold Bartelink bereikbaar op het nummer: 06 – 46 12 98 22. Als je geïnteresseerd bent in de functie nodigen wij je van harte uit een aanbieding te verzorgen via het aanbiedingsformulier.

Geplaatst op 2022-04-20 13:09:53

Opdracht delen

Past de opdracht (nu even) niet bij je, maar ken je iemand die er geknipt voor is? Deel hem gerust! ????



Status : Gesloten

Reageer


Aanmelden voor functie

Maximum file size: 5MB

‘Ik kan ze aanbevelen als aangename en zeer correcte recruiters’

Eric Reitmaier – Support engineer Mobile Viewpoint

‘Jullie laten zien wat de meerwaarde van een bureau kan zijn’

Kandidaat voor de functie Senior Migratie Manager bij de overheid 

‘Altijd een snel en duidelijk antwoord op mijn vragen’

Jan Versluijs, HR professional

‘Nog nooit zo’n gedegen voorbereiding doorlopen’

Kandidaat voor de functie Senior Ketenbeheerder bij de overheid 

‘Fijne werkgever met oog voor de medewerker’

Bianca Ashruf (Logius)

Ontvang opdrachten in je mailbox

Job Alert maken

Meld je aan voor onze talentpool

CV aanbieden