Azure data en devops engineer | Groningen

Sorry, deze opdracht voor Azure data en devops engineer is niet meer beschikbaar.

Bekijk hier alle beschikbare opdrachten en vacatures.

En, als je niets wilt missen: maak een gepersonaliseerde Job Alert aan. Daarmee ontvang je opdrachten binnen jouw expertise automatisch in je mailbox.

Maak Job Alert aan

Werkniveau:
Senior
Standplaats:

Groningen
Aanvraagnummer:
A2023-572
Startdatum:
01-05-2023
Verwachte einddatum:
30-04-2024 met optie tot verlenging
Aantal uur per week:
36
Indicatie uurtarief:


n.o.t.k.


Sluitingsdatum aanvraag:
21-04-2023 08:00
Contactpersoon Quest4:
Marco Buitenhuis
Telefoonnummer:
06-29602668
Opdrachtgever:
Quest4

Functieomschrijving Azure data en devops engineer

Wij zijn namens DICTU op zoek naar een Azure data en devops engineer op basis van 36 uur.

Als Azure data en devops engineer ben je onderdeel van het business intelligence (BI)-team bij het Instituut Mijnbouwschade Groningen (IMG). Binnen dit team houden we ons enerzijds bezig met het verzamelen van data. Anderzijds voeren we analyses uit op data voor onze klanten binnen de IMG organisatie. De Azure data en devops engineer heeft ervaring met het verwerken van (grote) datavolumes, verschillende dataformaten en de preprocessing van data en data pipelines in Azure blob storage, data lake SQL databases of andere storage vormen. Tevens verzorgt hij de inrichting en het beheer van de Azure devops omgeving waarmee modellen of andere informatie producten op gestructureerde wijze in productie worden gezet. Verder speelt hij/zij een rol bij het inrichten van data uitwisseling van Azure met de omgeving in samenwerking met Dictu. Het team werkt met agile (Scrum). Samenvatting taken/verantwoordelijkheden:

  • Je stemt af met de Azure architect, data scientist, data analisten en interne en externe partijen;
  • Je zorgt voor de inrichting van data pipelines en data storage;
  • Je stemt gegevensuitwisseling met de omgeving af en richt de informatiebeveiliging in;
  • Je stemt de kaders van informatieproducten die in producten gaan af met data scientists en richt de devops omgeving in.

Achtergrond:
Binnen de afdeling Regiebureau vindt de coördinatie en regie over zowel de productie als de ontwikkeling en beheer van de schadeprocessen Waardedaling, Fysieke schade en Immateriële schade plaats. Er is gekozen voor centrale regie om vanuit één punt te kunnen sturen op de processen en vanuit een keten gedachte te regisseren. Het BI team binnen het Regiebureau zorgt voor de ontsluiting van data uit operationele systemen en andere bronnen voert analyses/modellering uit en biedt de data en andere informatieproducten op gestructureerde wijze aan gebruikers aan.

Organisatie:
DICTU levert ICT en digitale diensten voor EZK en een aantal andere ministeries. Ze zet haar kennis en ervaring in om de beleids- en organisatiedoelen van haar opdrachtgevers optimaal te ondersteunen. Daarbij speelt ze in op de nieuwste technologische ontwikkelingen, zoals de Cloud. Ook borgt ze een hoogwaardige beveiliging van de gegevens die ze technisch beheert en bewaart.

Eisen en wensen voor de functie Azure data en devops engineer

Harde eisen:

  • HBO+/WO;
  • Meerdere certificaten in moderne ontwikkelomgevingen en tooling (Python, R, SAS Enterprise guide, SQL etc);
  • Azure AZ-400 certificering;
  • Data management/compliance/security;
  • Cloud architectuur (bij voorkeur Azure);
  • Gitlab/Devops/Mlops/Docker/Kubernetes/Rest;
  • Ervaring met het inrichten van Azure, data-pipelines, devops en deployment by code (2 Jaar);
  • Je beheerst SQL en Python (2 Jaar).

Wensen:

  • Competenties: -Agnostisch t.a.v. tooling; -Plannen en organiseren; -Klantgerichtheid; -Voortgangscontrole; -Samenwerken;
  • Kennis en ervaring met cloud architectuur en het ontwikkelen van een data pipeline daarin;
  • Kennis en ervaring met Mlops en het deployen van modellen in een productie omgeving;
  • Kennis van Datawarehouse technieken en andere methode van data opslag en data uitwisseling;
  • Zelfstandig en in teamverband kunnen werken en andere teamleden te coachen;
  • Hoog verantwoordelijkheidsgevoel;
  • Ervaring in het werken in een uitvoerende organisatie bij de overheid is een pre;
  • In staat complexe zaken begrijpelijk te presenteren.

Aanvullende informatie

Opmaak cv: in het Nederlands, in Word en maximaal 5 pagina’s.

De selectiegesprekken vinden zo spoedig mogelijk plaats. Als je hiervoor wordt uitgenodigd, zorg dan dat je beschikbaar bent.

Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Marco Buitenhuis bereikbaar op het nummer: 06-29602668. Als je geïnteresseerd bent in de functie nodigen wij je van harte uit een aanbieding te verzorgen via het aanbiedingsformulier.

Geplaatst op 2023-04-19 09:51:00

Opdracht delen

Past de opdracht (nu even) niet bij je, maar ken je iemand die er geknipt voor is? Deel hem gerust! ????



Status : Gesloten

Reageer


Aanmelden voor functie
Maximale uploadgrootte: 5MB

‘Ik kan ze aanbevelen als aangename en zeer correcte recruiters’

Eric Reitmaier – Support engineer Mobile Viewpoint

‘Jullie laten zien wat de meerwaarde van een bureau kan zijn’

Kandidaat voor de functie Senior Migratie Manager bij de overheid 

‘Altijd een snel en duidelijk antwoord op mijn vragen’

Jan Versluijs, HR professional

‘Nog nooit zo’n gedegen voorbereiding doorlopen’

Kandidaat voor de functie Senior Ketenbeheerder bij de overheid 

‘Fijne werkgever met oog voor de medewerker’

Bianca Ashruf (Logius)

Ontvang opdrachten in je mailbox

Job Alert maken

Meld je aan voor onze talentpool

CV aanbieden