Architect OMS – A0522318 | Den Haag
Sorry, deze opdracht voor Architect OMS – A0522318 is niet meer beschikbaar.
Bekijk hier alle beschikbare opdrachten en vacatures.
En, als je niets wilt missen: maak een gepersonaliseerde Job Alert aan. Daarmee ontvang je opdrachten binnen jouw expertise automatisch in je mailbox.
- Werkniveau:
- Senior
- Standplaats:
-
Den Haag
- Aanvraagnummer:
- A2026-607
- Startdatum:
- 01-07-2026
- Verwachte einddatum:
- 30-06-2027 met optie tot verlenging
- Aantal uur per week:
- 36
- Indicatie uurtarief:
n.o.t.k.
- Sluitingsdatum aanvraag:
- 25-05-2026 17:00
- Contactpersoon Quest4:
- Fulko van der Meulen
- Telefoonnummer:
- 06-53719004
- Opdrachtgever:
- Quest4
Functieomschrijving Architect OMS – A0522318
Opdrachtomschrijving
De senior architect OMS zal een cruciale rol spelen in het ontwerpen en bewaken van een veilige business en technische architectuur van de nieuwe OMS-oplossing. De focus ligt op architectuur, met een sterke nadruk op privacy, informatiebeveiliging en applicatie integratie, data architectuur, infrastructuur en cloud-technologieën.
Achtergrond
DJI is bezig met de vernieuwing van haar Offender Management System. Dit is een verandering in de kern van de administratie van het gevangeniswezen. Een eerste stap is het contracteren van leveranciers die software kunnen leveren en implementeren voor een (beperkt) deel van de scope. DJI is op zoek naar een functionaris die samen met een team van DJI collega’s en onder aansturing van de DJI projectmanager een Europese aanbesteding voor een Offender Management System gaat voorbereiden, uitvoeren, leidend tot een geselecteerde leverancier en implementatiepartner. De voorbereiding van het OMS project is afgerond en de initiatiefase is gestart. Als onderdeel van de initiatiefase is de voorbereiding van de Europese aanbesteding gestart.
Eisen en wensen voor de functie Architect OMS – A0522318
Harde eisen
- Kandidaat beschikt over een aantoonbare afgeronde WO opleiding binnen IT.
- De aangeboden kandidaat beschikt over een aantoobare afgeronde architectuuropleiding met relevante certificeringen (bijv. TOGAF, Archimate).
- De aangboden kandidaat beschikt over een aantoobare certificering in Informatiebeveiliging (bijv. CISSP en/of CISA).
- De aangeboden kandidaat beschikt over een aantoobare certficering in Privacy (bijv. CIPP/E en/of CIPT).
- De aangeboden kandidaat heeft minimaal tien (10) jaar aantoobare werkervaring in business consulting, met name in architectuur en IB&P.
- De aangeboden kandidaat heeft vijf (5) jaar aantoobare werkervaring met het opstellen van DPIA’s, technische specificaties en/of ontwerpen van proces en applicatie met hoog dreigings- en BIV- en BBN-niveau.
Wensen
- De aangeboden kandidaten hebben kennis van Europese aanbestedingen en concurrentiegerichte dialogen en kunnen dit aantonen aan de hand van een afgeronde opleiding, training of werkervaring.
- De aangeboden kandidaten hebben werkervaring met en kennis van IT-projecten binnen de publieke sector.
- Kandidaat is senior in de rol; is in staat verbinding te leggen tussen verschillende disciplines en kan tegelijkertijd ook zelfstandig werken.
- Het is een pre als de kandidaat beschikt over Rijksoverheidservaring binnen een uitvoeringsorganisatie.
Competenties
- Analytisch
- Zelfstandig
- Samenwerken
- Adviseren
Aanvullende informatie
Opmaak cv: in het Nederlands, in Word en maximaal 4 pagina’s.
De selectiegesprekken vinden zo spoedig mogelijk plaats. Als je hiervoor wordt uitgenodigd, zorg dan dat je beschikbaar bent.
Deze opdracht is alleen mogelijk via verloning i.v.m. de wet DBA.
Met Quest & Co bieden wij een oplossing waarmee jij als zzp-er de opdracht alsnog kunt uitvoeren, zonder risico voor de opdrachtgever en met een inkomen dat dichtbij zelfstandig ondernemen ligt. Interesse? Reageer en we leggen het uit! Of kijk op Quest & Co.
Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Fulko van der Meulen bereikbaar op het nummer: 06-53719004. Als je geïnteresseerd bent in de functie nodigen wij je van harte uit een aanbieding te verzorgen via het aanbiedingsformulier.
Geplaatst op 2026-05-19 10:14:34

