Adviseur Security & Privacy | Den Haag

Sorry, deze opdracht voor Adviseur Security & Privacy is niet meer beschikbaar.

Bekijk hier alle beschikbare opdrachten en vacatures.

En, als je niets wilt missen: maak een gepersonaliseerde Job Alert aan. Daarmee ontvang je opdrachten binnen jouw expertise automatisch in je mailbox.

Maak Job Alert aan

Werkniveau:
Senior
Standplaats:

Den Haag
Aanvraagnummer:
A2026-1028
Startdatum:
12-10-2026
Verwachte einddatum:
31-12-2026 met optie tot verlenging
Aantal uur per week:
36
Indicatie uurtarief:


n.o.t.k.


Sluitingsdatum aanvraag:
17-09-2026 07:30
Contactpersoon Quest4:
Gerard Tummers
Telefoonnummer:
0615021386
Opdrachtgever:
Quest4

Functieomschrijving Adviseur Security & Privacy

Functieomschrijving

Het doel van de opdracht is te komen tot beschrijving van een functieprofiel voor een security en privacy adviseur (gecombineerd) waarbij de verantwoordelijkheden en taken passend zijn in het security governance model van SSC-ICT, wettelijke- en rijksbrede kaders. Ondersteunend aan het profiel dient o.a.: een relatiematrix op functie en inhoud te worden opgesteld (binnen en buiten SSC-ICT) waarbij inzichtelijk wordt gemaakt welke taken en verantwoordelijkheden bij het Centraal Bedrijfsbureau of juiste elders behoren te liggen. De BVC functie SSC-ICT ligt deels bij het Centraal Bedrijfsbureau en deels bij de CISO. In afstemming met CISO SSC-ICT wordt een demarcatiedocument opgesteld en opgeleverd vanuit het perspectief van deze taken en verantwoordelijkheden. Vanuit de optiek security ligt de nadruk op het fysieke aspect van security. De deliverables dienen uiterlijk 31-12-2026 te worden opgeleverd.

Aan het centraal bedrijfsbureau van SSC-ICT zijn op formele en op informele basis taken en verantwoordelijkheden toegewezen op het vlak van security en privacy. Het daadwerkelijk operationaliseren van deze functie heeft nooit plaatsgevonden vanwege het ontbreken van capaciteit en een duidelijke omschrijving van de taken en verantwoordelijkheden. Met het resultaat van de opdracht wordt concreet gemaakt wat wel/niet nodig is en taken en verantwoordelijkheden zijn op het vlak van security en privacy bij het Centraal Bedrijfsbureau.

Eisen en wensen voor de functie Adviseur Security & Privacy

Harde eisen

  • Ervaring als Security Consultant of Security Adviseur;
  • Kennis van Rijkskader NKBR 3.0 en/of BIO en/of ISO 27001 en/of AVG /GDPR.

Competenties

  • Analytisch vermogen: Kan complexe fysieke security- en privacyvraagstukken ontleden en oplossingen bedenken binnen wettelijke kaders;
  • Advisering & Communicatie: Heldere mondelinge en schriftelijke communicatie voor stakeholders (bv. directie, Bedrijfsbureau);
  • Samenwerking: Ervaring met cross-functionele teams (Operatie, Facilitair, ICT, Juridisch, HR).

Aanvullende informatie

Opmaak cv: in het Nederlands, in Word en maximaal 4 pagina’s.

De selectiegesprekken vinden zo spoedig mogelijk plaats. Als je hiervoor wordt uitgenodigd, zorg dan dat je beschikbaar bent.

Deze opdracht is alleen mogelijk via verloning i.v.m. de wet DBA.

Met Quest & Co bieden wij een oplossing waarmee jij de opdracht alsnog kunt uitvoeren, zonder risico voor de opdrachtgever en met een inkomen dat dicht bij zelfstandig ondernemen ligt. Interesse? Reageer en we leggen het uit!

Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Gerard Tummers bereikbaar op het nummer: 0615021386. Als je geïnteresseerd bent in de functie nodigen wij je van harte uit een aanbieding te verzorgen via het aanbiedingsformulier.

Geplaatst op 2026-09-14 08:39:22

Opdracht delen

Past de opdracht (nu even) niet bij je, maar ken je iemand die er geknipt voor is? Deel hem gerust! ????



Status : Gesloten

Reageer


Aanmelden voor functie

Maximum file size: 5MB

‘Ik kan ze aanbevelen als aangename en zeer correcte recruiters’

Eric Reitmaier – Support engineer Mobile Viewpoint

‘Jullie laten zien wat de meerwaarde van een bureau kan zijn’

Kandidaat voor de functie Senior Migratie Manager bij de overheid 

‘Altijd een snel en duidelijk antwoord op mijn vragen’

Jan Versluijs, HR professional

‘Nog nooit zo’n gedegen voorbereiding doorlopen’

Kandidaat voor de functie Senior Ketenbeheerder bij de overheid 

‘Fijne werkgever met oog voor de medewerker’

Bianca Ashruf (Logius)

Ontvang opdrachten in je mailbox

Job Alert maken

Meld je aan voor onze talentpool

CV aanbieden