Werkloos door de coronacrisis? Ontdek wat een recruiter voor je kan doen.
Ben je werkloos geraakt door de coronacrisis of al langer op zoek? Misschien heb je het nooit overwogen; maar een bemiddeling via een detacheringsbureau kan ook interessant voor jou zijn.
Of je nu zzp’er bent, interimmer of op zoek naar een ‘vaste’ baan op de loonlijst; een detacheerder kan deuren voor je openen bij interessante bedrijven. Bedrijven waar je voorheen misschien nooit aan dacht.
Werkloos door coronacrisis: tijd om na te denken over je ambities
Bij Quest4 zijn we gespecialiseerd in het bemiddelen van werkzoekenden met HBO- en WO-niveau. Het grootste deel van onze opdrachten heeft betrekking op ICT. Daarnaast zijn we actief in aanverwante gebieden, zoals:
- digitale marketing;
- contentmanagement;
- UX en UI design;
- projectmanagement (scrum en agile);
- PMO;
- data-analyses;
- inkoop.
Wij geloven dat je je ambities het beste kunt realiseren als je in je kracht staat. We kijken natuurlijk naar je ervaring, kennis en kunde, maar vooral ook naar je competenties, persoonlijke kwaliteiten en intrinsieke motivatie.
>> Lees reviews van ICT’ers over samenwerken met Quest4
‘Detacheren is niets voor mij want ik wil een vaste baan’
Wat veel werkzoekenden en werklozen zich niet realiseren, is dat er een grote kans is dat je als ‘gedetacheerde’ uiteindelijk ook bij de opdrachtgever in dienst kunt treden. Een tijdelijke opdracht is de uitgelezen kans om je te laten zien bij de opdrachtgever en echt het verschil te maken.
Bij Quest4 nemen wij mensen in dienst die we vervolgens detacheren (‘uitzetten’) op opdrachten bij onze opdrachtgevers. We hebben zo’n twintig jaar ervaring in recruitment en detachering. Dat betekent dat we heel veel uiteenlopende situaties van werkzoekenden hebben meegemaakt. Veel van onze opdrachtgevers kennen we jarenlang, waardoor we goed weten wat ze in een professional zoeken. Daarnaast kennen we de werkomgeving en de cultuur van onze opdrachtgevers goed. Zo kunnen we de juiste match maken; jouw persoonlijke kwaliteiten matchen we met een goede opdrachtgever.
>> Upload je cv in onze Talentpool
Denk je aan een carrièreswitch?
Ben je werkloos door de coronacrisis en denk je misschien – door alle tijd die je nu hebt – over een carrièreswitch richting de ICT? Juist dan heeft het zin om na te denken over detacheerwerk of een tijdelijke opdracht. Daarmee kun je wellicht nieuwe branches en ICT-opdrachten verkennen; passend bij je ambities. Wij kunnen je helpen met het uitstippelen van een nieuw carrièrepad.
We raden je dan ook aan om vooral breder te denken dan ‘vaste banen’. Met recruitment kun je je horizon verbreden.
‘Moeilijk te bemiddelen’ – komt dat je bekend voor?
We hebben veel ervaring met ‘moeilijk te bemiddelen’ professionals. Ja, wij vinden het ook een vreselijk onprettige beschrijving voor mensen die het – om wat voor reden dan ook – moeilijker vinden om een baan te vinden. Maar het is een feit: ‘Moeilijk bemiddelbaar’ is een afwijzing waar veel werkzoekenden mee worden geconfronteerd.
Wij luisteren naar je persoonlijke redenen, intrinsieke motivatie en ambities. En van daaruit gaan we samen met je aan de slag. Door op die manier te werken, hebben we veel mensen kunnen helpen bij het vinden van een uitdagende, mooie functie. Ook mensen die al langer werkloos waren (bijvoorbeeld door leeftijd, burnout of ziekte).
Werkloos door de coronacrisis: aantal werklozen stijgt hard
De krantenkoppen zijn duidelijk: het aantal werklozen gaat hard stijgen door de coronacrisis. Gebaseerd op gegevens van werk.nl zagen we tussen 26 maart tot en met 2 april het aantal ingeschreven werkzoekenden met 2,3% stijgen. Dat zijn ruim 8.000 mensen in zeven dagen tijd. Het gaat hierbij om mensen in diverse sectoren en met verschillende opleidingen; door de coronacrisis zijn ze opeens werkloos.
Heb je HBO- of WO-niveau en ben je werkloos?
Bij Quest4 bemiddelen we professionals met denk- en werkniveau op HBO/WO.
Dit kunnen we onder andere voor je doen:
- voorbereiden op selectiegesprek en presentatie (hoe maak je een goede eerste indruk);
- verbeteren van je cv (tekst, trefwoorden en layout);
- versterken van je Linkedin-profiel;
- je vaardigheden uitbreiden door advies over online cursussen en opleidingen;
- je competenties goed onder woorden brengen.
>> Bekijk de nieuwe ICT-opdrachten
Zet alvast deze drie stappen naar een nieuwe baan
- Bekijk de nieuwe opdrachten en reageer als je een interessante opdracht ziet.
- Bied je cv aan voor de Quest4 Talentpool.
- Meld je aan voor de gepersonaliseerde Job Alert (en ontvang opdrachten in je mailbox).
>> Lees ook: Trek de aandacht van recruiters met je Linkedin-profiel
Laatst bijgewerkt: 9 februari 2021 om 19:43
(Foto: Daria Shevtsova via Pexels)